Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.
  1. W obiekcie oraz na jego balkonach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
  2. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00 a kończy o 11.00.
  3. Śniadania w postaci bufetu  w godzinach 9.00-10.00, natomiast obiadokolacja w okresie wiosenno-letnim o godzinie 18.00., natomiast w okresie jesienno-zimowym o godzinie 17. W uzasadnionych przypadkach godzina to może zostać zmieniona.
  4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23.00 do 6.00.
  5. Przy opuszczaniu Gościńca, klucz do pokoju należy pozostawić w drzwiach.
  6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Gościńca, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
  1. Opłata za pobyt jest pobierana z góry najpóźniej w dniu kolejnym po przyjeździe.
  2.  W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej zaliczki ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
  3. Wstępna rezerwacja jest aktywna 3 dni robocze. W przypadku gdy nie ustalono inaczej, to po tym czasie może zostać ona anulowana bez konsultacji z osobą wstępnie dokonującą rezerwacji.
  4. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w uzgodnionym terminie. W przypadku gdy nie ustalono inaczej, to po tym czasie może zostać ona anulowana bez konsultacji z osobą wstępnie dokonującą rezerwacji.